Poděkování

1. dubna 2011 v 13:47 | Porotci
Začnu trochu netradičně a nejdříve poděkuji všem autorům zaslaných povídek. Bez Vás by žádný Sborník nikdy nevyšel a tudíž máte na jeho zrodu nevětší podíl. Zároveň bych touto cestou také ráda poděkovala i celému vedení Blogu.cz a Autorskému klubu. Bez Blogu.cz by nebyli Spisovatelé a bez Autorského klubu by tady pravděpodobně byla sbírka pěti povídek.
Dále bych věnovala obrovské díky trpělivosti skvělé grafičky, Selenne L. Athi, která dala celému Sborníku přívětivou tvář a byla vždy ochotná vyslyšet mé mnohdy náročné požadavky na celkový design e-knihy. Také bych vyjádřila velikou radost nad příchozími grafickými díly - a poděkovala Adelaide24 a Elleine za jejich úžasná dílka, která zdobí stránky Sborníku.
Vřelé díky samozřejmě patří i porotcům. Jmenovitě Polgaře a Awii, za jejich snahu a hodiny čtení všech přijatých povídek. Za jejich neúnavnost a velkou dávku trpělivosti při vybírání nejlepšího z nejlepších. Děkuji Mortenovi za trefnou kritiku a ostříží zrak při opravování. Děkuji Daletth za vyčerpávající kritiku, která mě svojí podrobností dostala do kolen a samozřejmě též děkuji Temnářce za profesionální rozbory básní.
Sborník by nikdy nevznikl, nebýt obětavosti výše zmíněných lidí. Ráda bych vyjádřila osobní vděčnost všem, kteří se jakkoliv podíleli na tvorbě Sborníku. A samozřejmě děkuji také těm, kteří si nenechali informaci o soutěži jen pro sebe a rozhlásili to po širých pláních blogu!

Michaela Miselle Jančíková

Poděkovali jsme, komu se dalo, ale na toho hlavního jsme zapomněli. O kom je řeč? No přece o Miselle, zakladatelce blogu spisovatelů a hlavní organizátorce sborníku a osobě, bez které by něco takového nikdy nebylo, jelikož se tento nápad zrodil právě v její hlavě. Nikdo z nás si nedokáže představit, kolik času strávila nad tím, že se věnovala hodnocení a upravování povídek, nahánění porotců a následným finálním úpravám, než toto dílo vzniklo. Tímto tedy jedno velké díky naší iniciátorce, za všechny ty hodiny před obrazovkou, všechny hrnky kafe a taktéž nervy, bez kterých se to neobešlo.

Awia (Kateřina Kovaříková)

Nebudu daleko od pravdy, když prohlásím, že největší díl díků si zaslouží zakladatelka blogu spisovatelů. Nikdo z nás si nedokáže představit, kolik časů strávila nad tím, že se věnovala dodělávání Sborníku 2010, hodnocení a opravování povídek, následné vytváření Sborníku a mnoho dalšího. Zároveň také musela nahánět některé porotce, u kterých to v jednu chvíli vypadalo, že opustili svět živých. Proto si myslím, že bude vhodné, když především jí složíme hold. Za práci, energii a nadšení, které do tohoto projektu vložila.

Polgara
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama