Slovo porotce

1. dubna 2011 v 13:48 | Miselle
Uplynuly téměř 4 měsíce od doby, kdy se poprvé začalo uvažovat o Sborníku. Tenkrát to byl odvážný plán, který nemohl vyjít. Bylo nás pár, návštěvnost stále nebyla vysoká a představa, že celá soutěž skončí naprostým fiaskem v podobě 0 zaslaných prací mě na dlouhou dobu v těchto vzletných myšlenkách držela při zemi. Nicméně je zde.
Během následujících měsíců jsem se cítila jako v nebi. Opravdu, četla jsem téměř všechny práce (a všechny, co jsou ve Sborníku) a byla jsem hrdá, že se mi podařilo zorganizovat něco tak časové náročného. Ze začátku jsem vůbec netušila, že Sborník bude mít takový ohlas. S jakým jásotem jsem potom vítala každý nový komentář… Velice mi v tom pomohl právě Autorský klub zveřejněním článku na svém blogu.
Ovšem i já bych byla namydlená, nebýt skvělých pomocníků, neochvějných kritiků a především lidí, kterých si opravdu vážím. Díky nim se můj skromný sen pomáhat začínajícím pisálkům stával den za dnem skutečností a já dnes, v jedenáct večer, dopisuji poslední řádky tohoto premiérového dílka. Jaký bude slavit úspěch? Opravdu netuším.
Jedno však vím jistě. Díky Vám, čtenářům, jsem teď ještě více než předtím odhodlaná dále naplňovat své touhy a vytvořit z malého neznámého blogu centrum pro začínající spisovatele. Ne místo, kam by kdokoliv házel každé své dílo. Ne, sen o stránce, kam budou možná v budoucnu chodit hledači talentů a vybírat mezi elitou mladých nadšených spisovatelů. Je to utopie budoucnosti? ptám se sama sebe.
Při pohledu na Vaše práce však začínám věřit, že to určitě možné je.

Michaela Miselle Jančíková
28.2.2011; 22:59

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama